Австрия

Хочется выразить огромную признательность компании, а в особенности менеджеру - Кристине, за организацию путешествия по Венгрии, Словакии, Австрии, Чехии.....у компании хороший сайт и большое разнообразие туров, приемлемые цены, быстро подтвердили бронь и подготовили все документы для поездки, отличные экскурсии и гиды, поэтому наш отдых в вышеуказанных странах удался!


"Делфа-тур" допомогла нам організувати складний індивідуальний автомобільний тур для родини чотирьма країнами східної Європи - виконали все професійно, чемно та вчасно. Складність в нашому випадку полягала у значній кількості готелів за нашим маршрутом, від яких необхідно було отримати ваучери з підтвердженням оплати.
Років з 10 тому ми вже зверталися в Делфа-тур для організації туру в країни Скандинавії, і залишилися тоді задоволені увагою Юлії до всіх наших побажань та якісною організацією, Коли дізналися, що компанія і досі працює, і побачили знайомі обличчя, вирішили одразу покластися на їх допомогу - і не помилилися.
Єдина відмінність: тревл-менеджер і маршрут. Сервіс і ставлення те ж саме). Христина вивчила наш маршрут, зв'язалася з готелями, провела оплати, сформувала пакети документів, записала нас в консульство та проінструктувала.
Професіоналізм компанії "Делфа-тур" в цілому, уважність та відповідальність Христини - перетворили нашу складну подорож в приємну реальність. Вдячні за людьське ставлення до клієнта, якісну роботу та миттєве вирішення питання у непередбачуванній ситуації.
Рекомендуємо цю компанію, і бажаємо всім вдалих подорожей!